preklady youtube facebook rss
pre deti a mládež  Liptovský Mikuláš

Krúžky

new Ponuka pre šk. rok 2017/18 - Podbreziny Ponuka pre mesto

pre deti, mládež a rodičov, pracovníkov škôl, školských zariadení, občianskych združení záujmové krúžky, kurzy, kluby a súbory v alokovanom pracovisu CVČ na Podbrezinách ZŠ Janka Kráľa, Žiarska ul.13 (vchod z južnej strany)

PRAVIDELNÁ KRÚŽKOVÁ ČINNOSŤ:

Nakoľko zriaďovateľ CVČ mesto L.Mikuláš dostáva dotáciu z podielových daní len na deti od 5 do 15 rokov, krúžky v CVČ sú pre deti od 5 rokov....ročník narodenia 2011.

Prihlášku si môžete stiahnuť, vyplniť a doručiť do CVČ, prípadne oskenovanú poslať e-mailom.

Prihláška tu  (word)       Rozvrh krúžkov 17/18 (doc)

Zápis do krúžkov

prebieha priebežne počas celého školského roka v mesiaci september treba odovzdať prihlášky. Vzdelávacie poukazy treba ich odovzdať do 22.9.2016 v CVČ, slúžia na finančné vykrytie krúžkovej činnosti v Centre voľného času - dostávajú ich žiaci začiatkom septembra v škole, zákonný zástupca rozhodne komu ich poskytne na krúžkovú činnosť. Začiatok krúžkovej činnosti v Centre voľného času Liptovský Mikuláš je 12. septembra 2016
Prihláška tu  (doc)

kruzky

Poplatok za 1 záujmový krúžok od 1.1.2012
Forma úhrady za krúžok v CVČ: bankovým spojením na č. účtu 8109506001/5600 PRIMA BANKA, do poznámky uviesť .....priezvisko a názov krúžku.